45 Mistrzostwach Polski Seniorów Karate Kyokushin – Limanowa 2018 już w najbliższą sobotę.

Szanowni Shihan, Sensei – Kierownicy Ośrodków Kyokushin Karate niniejszym publikujemy listę zawodników zgłoszonych do udziału w 45 Mistrzostwach Polski Seniorów Karate Kyokushin. Kierowników poszczególnych klubów prosimy o sprawdzenie poprawności danych zawartych w niniejszej liście, w szczególności poprawność kategorii wagowej, do której został zgłoszony zawodnik.

Ewentualne uwagi bądź poprawki prosimy zgłaszać do jutra administratorowi systemu Kihapp – Radosławowi Ambroziakowi na adres e-mail: [email protected] lub pod numer telefonu:  888-560-717.

Publikujemy również listę sędziów, którzy zgłosili się do sędziowania podczas mistrzostw.

Kierownikom klubów oraz zawodnikom przypominamy, iż weryfikacja zawodników, dopuszczająca ich ostatecznie do udziału w zawodach odbędzie się w hotelu organizacyjnym „Limanova Hotel” przy ul. Sikorskiego 28 w Limanowej, w godzinach 1300 – 1900. Prosimy o przybycie na weryfikację w wyznaczonych godzinach. Podkreślamy, iż ze względów organizacyjnych weryfikacja zostanie zakończona punktualnie o godzinie 1900. Nie będzie możliwości weryfikacji zawodników w terminie późniejszym, a osoby, które nie stawią się na weryfikacji w wyznaczonym czasie zostaną zdyskwalifikowane i skreślone z listy startujących.

Prosimy aby wszyscy zawodnicy podczas weryfikacji wykazali się wymaganymi dokumentami zgodnie z Regulaminem 45 MP Seniorów Karate Kyokushin i przepisami PZK.

Narada sędziowska i oficjalne losowanie odbędzie się w godzinach 2000 – 2100

Przypominamy również, że:

  1. Sędzią Głównym zawodów będzie Shihan Andrzej Drewniak (9 Dan).
  2. Sędzią Technicznym zawodów będzie Shihan Edward Urbańczyk (5 Dan).
  3. Przewodniczącym komisji weryfikacyjnej i losującej będzie Shihan Robert Wajgelt (5 Dan).
  4. Sędziów obowiązuje oficjalny strój sędziego Polskiego Związku Karate Kyokushin/WKF: biała koszula z krótkim rękawem bez emblematów organizacyjnych, szare spodnie garniturowe bez mankietów, granatowy krawat, czarne skarpety lub czarne buty bez obcasów na miękkiej podeszwie, gwizdek na tasiemce.
  5. Składy sędziowskie zostaną powołane przez Sędziego Głównego w dniu zawodów.

Do zobaczenia w Limanowej, Osu!