KLUBOWE „PIZZA PARTY” NA ZAKOŃCZENIE WAKACYJNEGO CYKLU TRENINGOWEGO 

W dniu 30 sierpnia 2020r. w jednej z limanowskich pizzerii odbyło się spotkanie członków naszego klubu, z grup zawodniczej i masters, którzy w okresie wakacji uczestniczyli w treningach. Spotkanie było również okazją do podsumowania wyników rozgrywek klubowego turnieju „kyokushin basketball”, którego rozgrywki odbywały się w ramach wakacyjnych treningów. Wynik rywalizacji w ramach wszystkich meczy to  12: 4 na korzyść drużyny sensei Arka, co zgodnie z przyjętym regulaminem na początku rozgrywek przełożyło się na 12 szt pizzy dla drużyny sensei Arka i 4 szt. pizzy dla drużyny sensei Przemka. Niestety taka ilość jedzenia przerosła możliwości obecnych na spotkaniu osób. 

Spotkanie podsumowujące okres wakacyjnych treningów grupy zawodniczej i masters był dobrym pretekstem by potrenować „na masę”, ale również by podsumować okres wakacyjnych treningów i omówić plany sportowe na nowy sezon.

Wszystkim, którzy brali udział w treningach podczas wakacji serdecznie gratulujemy wytrwałości i zaangażowania. Tym, którym nie udało się uczestniczyć we wczorajszej „pizza party” mówimy… żałujcie, bo dobre było i fajnie było. 

Osu!

 

Zakończenie wakacyjnych treningów 2020

Zakończenie wakacyjnych treningów 2020

Zakończenie wakacyjnych treningów 2020

Zakończenie wakacyjnych treningów 2020