„ONE WORLD ONE KYOKUSHIN” POWRACA!

 

Cieszymy się, że oficjalnie możemy poinformować, iż po trzyletniej przerwie spowodowanej panującą w naszym kraju i w Europie pandemii Covid-19 członkowie ARS Klub Kyokushinkai, na czele z sensei Arkadiuszem Sukiennikiem podjęli decyzję o organizacji kolejnej, dziewiątej edycji Międzynarodowego Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży „ONE WORLD ONE KYOKUSHIN”.

Tegoroczna edycja turnieju została zaplanowana na dzień 17 czerwca 2023 r. i odbędzie się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 w Limanowej.

Podobnie jak w poprzednich edycjach turnieju rywalizacja sportowa odbędzie się w konkurencjach kata i kumite. Nowością w porównaniu do poprzednich edycji turnieju jest wprowadzenie rywalizacji sportowej w kategorii wiekowej U-21 (młodzieżowcy).

Do udziału w turnieju zapraszamy wszystkich karateka, bez względu na przynależność organizacyjną, którym bliska jest idea „ONE WORLD ONE KYOKUSHIN” i którzy w myśl tej idei chcą sprawdzić swoje umiejętności podczas rywalizacji sportowej.

Szczegóły dotyczące regulaminu rywalizacji sportowej oraz warunków udziału w turnieju znajdziecie w załączonym regulaminie. Jednocześnie informujemy, że zgłoszeń zawodników oraz sędziów do udziału w turnieju będzie można dokonywać między 10.05.2023r. a 10.06. 2023r. – wyłącznie przez system www.kyokushin.net.pl.

Nasz turniej nie mógłby się odbyć bez wsparcia przyjaznych nam firm, instytucji i osób, którym jesteśmy wdzięczni za okazane zaufanie. Dlatego też czujemy się w obowiązku podziękować tym, którzy wsparli organizację turnieju. Szczególnie dziękujemy Partnerowi Strategicznemu turnieju, którym jest Firma JONIEC. Słowa wdzięczności kierujemy również do pozostałych partnerów, którzy zdecydowali się wesprzeć organizację turnieju. A są nimi: PDM Limdrog, PAF-FOL, ELMAR, Województwo Małopolskie, Miasto Limanowa, IPA Region Limanowa, Bank Spółdzielczy w Limanowej, TYMBARK–MWS Sp. z o.o.

Patronat Honorowy nad turniejem objęli: Pani Urszula Nowogórska – Poseł na Sejm RP, Pan Władysław Bieda – Burmistrz Miasta Limanowa, Shihan Andrzej Drewniak (9 Dan) – Wiceprezes Polskiego Związku Karate, Sekretarz Generalny Kyokushin World Federation, Pan Jarosław Pachut – Prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA – Region Limanowa. Patronat medialny sprawują: TVP Kraków, RMFMAXX, Gazeta Krakowska, Sportowy24, Limanowa.in.

Będziemy zaszczyceni Waszą obecnością oraz udziałem Waszych zawodników w tegorocznym turnieju „ONE WORLD ONE KYOKUSHIN”.

Do zobaczenia w Limanowej! Osu!

ONE WORLD ONE KYOKUSHIN” POWRACA!

ONE WORLD ONE KYOKUSHIN” POWRACA!

Pliki do pobrania