ARS Klub Kyokushinkai Limanowa podsumował sezon 2015/2016 wspólną sajonarą

Podobnie jak w latach poprzednich członkowie ARS Klub Kyokushinkai spotkali się by wspólnie, w miłej atmosferze, przy grillu podsumować rok szkolny i sezon 2015/2016.

Wynikający nieco z japońskiej tradycji zwyczaj, jaki przyjął się i jest podtrzymywany przez klub od początku jego istnienia i zwykł być nazywany z japońska Sajonarą tym razem odbył się w ostatni dzień roku szkolnego – 24 czerwca 2016r.

Ponad 150 członków ARS Klub Kyokushinkai spotkało się przy górnej stacji narciarskiej, na Łysej Górze w „Stacji Pstrąga” by przy grillu, w atmosferze zabawy zakończyć sezon 2015/2016. Poza członkami i działaczami klubu w spotkaniu brała udział również liczna grupa rodziców oraz osób wspierających klub.

Dla wszystkich obecnych oprócz jedzenia i napojów organizatorzy zapewnili wiele atrakcji i konkursów z nagrodami. Rozegrano między innymi konkurs przeciągania liny, w którym bezdyskusyjnymi zwycięzcami okazali się w tym roku rodzice dzieci – członków klubu. Dzięki uprzejmości właściciela – Pana Stanisława Matląga wszyscy obecni mogli korzystać ze wszystkich atrakcji znajdujących się na terenie „Stacji Pstrąg”. Kończąca sezon 2015/2016 Sajonara nie mogła odbyć się bez konkursu kabaretowego. W tym roku bezdyskusyjnymi zwycięzcami konkursu kabaretowego została grupa dzieci w składzie: Kurek Anna, Piotrowska Alicja, Szumilas Alicja, Zaczyk Karolina i Golonka Stanisław. Ich występ można zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=AcVVlvTM4iI&feature=youtu.be

Klubowa Sajonara była również okazją do złożenia życzeń z okazji 18-tych urodzin jednej z najbardziej uzdolnionych członkiń klubu, którą jest Aleksandra Kopka.

Przyjazna i rodzinna atmosfera panująca podczas klubowego spotkania była niesamowita. Od początku do końca wszyscy obecni dobrze się bawili i wszystkim dopisywał humor.

Była to również okazja by podziękować sobie za miniony okres wspólnych treningów i pożegnać się przed wakacyjną przerwą w treningach.

Spotkanie było również okazją do podsumowania sezonu, który był bardzo udany zarówno dla karateków, którzy w zawodach rangi regionalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej zdobyli łącznie 114 medali. Dziewczęta z sekcji cheerleaders, podobnie jak w latach poprzednich również w sezonie 2015/2016 nie mały sobie równych w rywalizacji sportowej na szczeblu lokalnym i wojewódzkim, a podczas Grand Prix Polski w Warszawie dziewczęta zajęły IV miejsce w kategorii wiekowej junior oraz junior młodszy.

Do sukcesu klubu można zaliczyć zorganizowanie VI Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży ONE WORLD ONE KYOKUSHIN, który jest uważany nie tylko za największy, ale również za najlepszy turniej dla dzieci i młodzieży nie tylko w kraju, ale i w Europie. Miejmy nadzieję i życzmy sobie, aby kolejny sezon nie był gorszy od tego, który właśnie się zakończył. Gratulacje!

Korzystając z okazji Zarząd ARS Klub Kyokushinkai składa serdeczne podziękowania za okazaną pomoc i wsparcie w sezonie sportowym 2015/2016 Pani Urszuli Nowogórskiej – Przewodniczącej Sejmiku Województwa Małopolskiego, Panu Janowi Puchała – Staroście Limanowskiemu, Panu Władysławowi Bieda – Burmistrzowi Miasta Limanowa, Pani Jolancie Juszkiewicz – Przewodniczącej Rady Miasta Limanowa, Panu Wiesławowi Wójtowiczowi – Dyrektorowi ZSS nr 3 oraz Pani Aleksandrze Wanat – Dyrektor ZS w Laskowej.

Słowa wdzięczności kierujemy również w stronę naszych dobroczyńców – firm, które w sezonie 2015/2016 objęły nasz klub swoim mecenatem, tj. firmie JONIEC i jej właścicielowi Panu Mieczysławowi Jońcowi oraz PDM LIMDROG na czele z prezesem Panem Maciejem Szkarłatem.

Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy, bo to między innymi dzięki Państwa pomocy nasi podopieczni mogli realizować swoją pasję i zdobywać kolejne „szczyty” rozsławiając jednocześnie naszą małą ojczyznę – Ziemię Limanowską.

Członkom, rodzicom i sympatykom klubu życzymy podczas tegorocznych wakacji wielu chwil odpoczynku w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie.

Nabierajcie sił i “ładujcie akumulatory” abyśmy mogli spotkać się po zasłużonym odpoczynku już we wrześniu, pełni sił i zapału do nauki i treningu. Osu!

Zarząd ARS Klub Kyokushinkai

 

Ognisko_Klubowe

Ognisko_Klubowe