ARS zapisy 2015-2016

ARS KLUB KYOKUSHINKAI

zaprasza wszystkie zainteresowane dzieci i młodzież od 6 roku życia, a także dorosłych na treningi KARATE KYOKUSHIN.

Prowadzone przez Klub zajęcia obok ćwiczeń specjalistycznych mają na celu poprawę ogólnej kondycji fizycznej z jednoczesną dbałością o rozwój pozytywnych cech charakteru, w zgodzie z powszechnie rozumianą etyką i zasadami dobrego wychowania.

Klub umożliwia swoim członkom nie tylko podnoszenie własnych umiejętności, przejawiające się między innymi możliwością zdawania egzaminów na wyższe stopnie (pasy). Dla swoich członków ARS Klub Kyokushinkai stwarza możliwość rywalizacji sportowej między innymi podczas różnego rodzaju turniejów. Najzdolniejsi mają możliwości rywalizacji sportowej w zawodach rangi regionalnej, krajowej oraz międzynarodowej. Mimo, iż ARS Klub Kyokushinkai jest stowarzyszeniem, które istnieje stosunkowo krótko, bo od 2012 roku to wychowankowie klubu z sukcesami rywalizowali w wielu zawodach rangi krajowej i międzynarodowej, zdobywając łącznie blisko 300 medali. Do największych sukcesów, jakie osiągali wychowankowie klubu od początku jego istnienia należą medale zdobywane podczas Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin – 1 złoty, 3 srebrne i 5 brązowych. Podopieczni klubu za swoje wysokie osiągnięcia sportowe byli wielokrotnie nagradzani przez Burmistrza Miasta Limanowa i Starostę Limanowskiego. ARS Klub Kyokushinkai oraz jego zawodnicy zajmowali wysokie miejsca w prestiżowym plebiscycie Gazety Krakowskiej na najpopularniejszego sportowca w roku 2013 i 2014.

Systematyczna praca pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów nie tylko daje efekty w postaci sukcesów sportowych, ale, co ważniejsze pozytywnie wpływa na poprawę zdrowia i kształtowanie prawidłowych cech charakteru u dzieci i młodzieży. Pomaga nabrać im pewności siebie czy poprawić koncentrację, kształtuje prawidłowe nawyki dotyczące aktywnego spędzania wolnego czasu.

Prawdziwie rodzinna atmosfera panująca w Klubie, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego ćwiczącego to między innymi cechy, jakie wyróżniają stowarzyszenie ARS Klub Kyokushinkai. Dlatego każdy zainteresowany znajdzie w tym Klubie coś dla siebie, coś, co pozwoli mu spełnić swoje marzenia, zadbać o zdrowie, kondycję fizyczną i psychiczną.

Tych, którzy chcą w przyjaznej atmosferze, pod okiem profesjonalistów zadbać o prawidłowy rozwój i zdrowie swojego dziecka lub swoje własne oraz tych, którzy chcą realizować swoje sportowe pasje i marzenia poprzez sztukę i sport Karate Kyokushin zapraszamy już od 2 września 2015r. na zajęcia do sali gimnastycznej w Zespole Szkół Samorządowych nr 3 w Limanowej lub w Zespole Szkół w Laskowej.

Nie marnujcie zdrowia, czasu i pieniędzy – od września trenujcie z nami.


Pierwszy trening w roku szkolnym 2015/2016:

  • sekcja w Limanowej – 01.09.2015, godz. 18:00 – sala gimnastyczna ZSS nr 3 ul. Jordana 3 („Trójka”).
  • sekcja w Laskowej – 03.09.2015, godzina 18:00 – sala gimnastyczna ZS w Laskowej.

Zapraszamy!

 

ARS zapisy na 2015 - 2016r.

ARS zapisy na 2015 – 2016r.