Brązowy medal Justyny Stach na międzynarodowym turnieju
Polish Open WKB

W sobotę, 28 września w hali sportowej Hala ZSL im. Bolesława Chrobrego  w Leżajsku odbył się międzynarodowy turniej pod nazwą Polish Open WKB. Turniej odbywał się w formule full contact i brało w nim udział 250 zawodników z Polski, Rosji, Ukrainy Litwy i Białorusi. W Leżajsku ARS Klub Kyokushinkai reprezentowało dwoje juniorów: Justyna Stach i Jakub Kądziołka. Jakub Kądziołka tego turnieju nie zaliczy do udanych. Już w pierwszej walce decyzją sędziów uległ swojemu rywalowi, jak się później okazało złotemu medaliście tej kategorii wagowej. Bardzo dobry start odnotowała Justyna Stach, która w kumite juniorek -55 kg w bardzo dobry i widowiskowy sposób wywalczyła brązowy medal, a w konkurencji kata juniorek uplasowała się tuż za podium, na czwartym miejscu.