Egzamin na kolejne stopnie Kyu.

Dnia 4 grudnia 2010 r., w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Samorządowych nr 3 w Limanowej odbył się trzygodzinny egzamin na kolejne stopnie uczniowskie w karate (Kyu).

Do egzaminu przystąpiło około 80 młodych adeptów i miłośników sztuki karate, trenujących w sekcji prowadzonej przy ZS w Pasierbcu oraz w “ARS” Limanowa. Wszystkie osoby zakończyły egzamin z wynikiem pozytywnym.

Po egzaminie młodzi karateka mieli okazję podziwiać występy taneczne swoich koleżanek z grup cheerleaders “ARS” i KEDDEX”. Pokazy taneczne podopiecznych Pani Anny Sukiennik wzbudzały zarówno u dzieci, jak i u obecnych na sali rodziców ogromny aplauz.

Pod koniec występu dziewcząt na sali pojawił się niespodziewany gość – Św. Mikołaj, który wszystkim dzieciom wręczył drobne upominki, składając jednocześnie życzenia na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, w tym dalszych sukcesów sportowych w 2011 roku.

Zabawa i atmosfera była wspaniała, co można było obserwować na twarzach rozbawionych i szczęśliwych dzieci oraz ich rodziców.

Nad przebiegiem całości czuwali instruktorzy i opiekunowie: sensei Arkadiusz Sukiennik, sensei Marek Golonka, sempai Robert Dziedzic, sempai Robert Sukiennik.