Egzamin na stopnie szkoleniowe w Karate Kyokushin już za nami.
 

W dniu 17 czerwca 2018r. w sali gimnastycznej SP nr 3 w Limanowej odbył się egzamin dla członków naszego klubu na stopnie szkoleniowe w Karate Kyokushin (Kyu). Głównym egzaminatorem był shihan Robert Kopciowski (5 Dan) z Wieliczki, którego wspierał sensei Arkadiusz Sukiennik (4 Dan). 

Do egzaminu zostało dopuszczonych i przystąpiło 50 członków naszego klubu. Pięciogodzinne zmagania egzaminacyjne dla wszystkich zdających zakończyły się sukcesem. Poziom umiejętności i zaangażowanie zdających zostały docenione przez shihan Roberta Kopciowskiego, który na zakończenie egzaminu skierował kilka słów do wszystkich zdających. Shihan Kopciowski podkreślił wyjątkowo wysoki poziom egzaminu oraz zaangażowanie i poziom umiejętności naszych zdających.

Z kolei sensei Arkadiusz Sukiennik podsumował niedzielny egzamin w taki sposób: „Wszystkim gratuluję pozytywnie zdanego egzaminu. Sama decyzja o podejściu do egzaminu wymaga odwagi, a udział w nim to nie lada wyzwanie. Każdy z Was pokonał dzisiaj kolejną granicę własnych słabości i sprawdził swoje możliwości. Kyokushin Karate to droga ciągłego doskonalenia się i stawiania sobie kolejnych wyzwań i celów. Warunkiem do osiągniecia sukcesu w Kyokushin jak również w każdej innej dziedzinie życia jest ciągła praca i wytrwałość w dążeniu do celu. Niewątpliwie możecie być dzisiaj z siebie dumni bo zrobiliście kawał dobrej roboty. Ale nie popadajcie w „samozachwyt” i jak powiedział św. Jan Paweł II „wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali” – te słowa wydają się być kluczem do sukcesu również w Kyokushin Karate.”

Wszystkim gratulujemy. Osu!

Egzamin na stopnie szkoleniowe w Karate

Egzamin na stopnie szkoleniowe w Karate

 

Egzamin na stopnie szkoleniowe w Karate

Egzamin na stopnie szkoleniowe w Karate