Klubowe ognisko na zakończenie sezonu 2016-2017

23 czerwca br. 120 członków ARS Klub Kyokushinkai, których nie odstraszyła deszczowa aura spotkało się przy górnej stacji narciarskiej, na Łysej Górze w „Stacji Pstrąga” by przy grillu, w atmosferze zabawy zakończyć sezon sportowy 2016/2017. Poza członkami i działaczami klubu w spotkaniu brała udział również liczna grupa rodziców i osób wspierających klub.

Podczas Sajonary podsumowującej rok odbyło się wręczenie certyfikatów osobom, które pozytywnie zdały egzamin na wyższe stopnie szkoleniowe w karate „Kyu”. Miłym punktem programu tegorocznego zakończenia sezonu było wręczenie przez sensei Arkadiusza Sukiennika wyróżnień za wysokie osiągnięcia sportowe i godne reprezentowane ARS Klub Kyokushinkai w sezonie 2016/2017. Wyróżnienia trafiły do 10 młodych karateków : Alicji Piotrowskiej, Alicji Szumilas, Jagody Zelek, Angeliki Biedroń, Renaty Sukiennik, Justyny Zelek, Damiana Górki, Jakuba Kądziołki, Patryka Kądziołki, Jakuba Sowy.

Zakończenie roku szkolnego i sezonu sportowego 2016/2017 to również okazja do podsumowania sezonu, który można uznać za bardzo udany. Karatecy w sezonie 2016/2017 brali udział w 15 zawodach rangi regionalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej. Zdobyli łącznie 108 medali, w tym 1 srebrny i 2 brązowe medale zdobyte podczas Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin, które odbyły się w Holandii. Dziewczęta z sekcji cheerleaders, podobnie jak w latach poprzednich również w sezonie 2016/2017 nie mały sobie równych w rywalizacji sportowej na szczeblu powiatowym i wojewódzkim. Do największych sukcesów naszych tancerek należy bez wątpienia uznać zdobycie wysokich miejsc podczas Międzynarodowego Turnieju Cheerleaders „CHEERMANIA” w Zabrzu, w którym to podopieczne Anny Mordarskiej-Sukiennik i Karoliny Postrożny stanęły na podium w kategoriach:


– kat.
HIGH KICK (Junior), I miejsce,
– k
at. STUNT ALL GIRL lv. 5 (Junior), II miejsce,
– k
at. STUNT ALL GIRL lv. 3 (Junior młodszy), III miejsce,
– k
at. FREESTYLE POM (Junior), III miejsce,
– k
at. ACRO SOLO, I miejsce.

Do sukcesu klubu można zaliczyć zorganizowanie VII Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży ONE WORLD ONE KYOKUSHIN, który jest uważany nie tylko za największy, ale również za najlepszy turniej dla dzieci i młodzieży nie tylko w kraju, ale i w Europie.

Kończąca sezon 2015/2016 Sajonara nie mogła odbyć się bez konkursu kabaretowego. W tym roku w konkursie kabaretowym brało udział 6 grup. Pierwsze miejsce w konkursie kabaretowym zdobyły exequo: grupa cheerleaderek (Oliwia Gawlik, Weronika Piotrowska, Paulina Postrożny i Karolina Twaróg) i grupa karateków (Anna Kurek, Alicja Piotrowska, Alicja Szumilas, Patryk Kądziołka i Stanisław Golonka).

Przyjazna i rodzinna atmosfera panująca podczas klubowego spotkania była niesamowita. Od początku do końca wszyscy obecni dobrze się bawili i wszystkim dopisywał humor.

Miejmy nadzieję i życzmy sobie, aby kolejny sezon nie był gorszy od tego, który właśnie się zakończył – powiedział na zakończenie klubowego grilla sensei Arek Sukiennik.

Klubowe ognisko na zakończenie sezonu 2016-2017

Klubowe ognisko na zakończenie sezonu 2016-2017

Klubowe ognisko na zakończenie sezonu 2016-2017

Klubowe ognisko na zakończenie sezonu 2016-2017

Klubowe ognisko na zakończenie sezonu 2016-2017

Klubowe ognisko na zakończenie sezonu 2016-2017