KONIEC WAKACJI, ZACZYNAMY NOWY SEZON!

Już od najbliższego poniedziałku wracamy do sal treningowych. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, dotychczas trenujących jak również tych, którzy chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z Karate Kyokushin.
Treningi odbywać się będą w:
1. Limanowej, we wtorki(17:00-20:30), środy(19:30-21:00), piątki(17:00-20:00) – sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 3(“Trójka”).
2. Laskowej, w poniedziałki i czwartki, godz. 18:00-19:30 – sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Laskowej.
3. Słopnicach, w poniedziałki i czwartki, godz. 17:30-19:00  – sala ZPO w Słopnicach;
4. Krakowie, w poniedziałki, godz. 16:30-18:00, środy, godz. 16:30-18:00, czwartki, godz. 16:00-17:00 – sala sportów walki CSiR Politechniki Krakowskiej, Al. Jana Pawła II 37 w Krakowie.   

Energia roznosi Państwa dziecko? Chcecie, aby prawidłowo i zdrowo się rozwijało? Zależy Państwu, aby dziecko nawiązywało właściwe relacje i przyjaźnie? Chcecie, aby Wasze dziecko było pewne siebie, aby umiało radzić sobie ze stresem? Chcecie, aby dziecko nauczyło się wytrwałości i uporu w dążeniu do celu, aby nie miało problemów z koncentracją i z nauką? Chcecie, aby Państwa dziecko było sprawne fizycznie i nauczyło się bronić? Chcecie, aby Państwa dziecko brało udział w rywalizacji sportowej i zdobywało trofea w turniejach karate najwyższej rangi? – Nie mogli Państwo lepiej trafić! Treningi w naszym klubie otworzą przed Wami i Waszymi pociechami świat niezwykłych możliwości ludzkiego ciała i umysłu. Prowadzone w klubie treningi obok nauki technik karate obejmują szereg ćwiczeń ogólnorozwojowych i specjalistycznych mających na celu poprawę ogólnej sprawności i kondycji fizycznej z jednoczesną dbałością o rozwój pozytywnych cech charakteru, w zgodzie z powszechnie rozumianą etyką i zasadami dobrego wychowania. W ramach prowadzonych treningów Karate Kyokushin podopieczni klubu uczą się nie tylko samoobrony, umiejętności walki i rywalizacji sportowej, ale również dyscypliny, kultury osobistej, poszanowania starszych, pomagania słabszym. Karate Kyokushin jak żadna inna dyscyplina wpływa pozytywnie na rozwój dzieci i młodzieży. Według lekarzy specjalistów treningi Karate Kyokushin wpływają korygująco na wady postawy u dzieci, np. skoliozę, ponieważ techniki karate wzmacniają i rozciągają mięśnie i są zbieżne z ćwiczeniami korekcyjnymi. W przypadku osób z nadwagą, treningi karate mogą wpływać na obniżenie wagi ciała. Regularne ćwiczenia wytwarzają pożądane dla zdrowia nawyki, wpływają pozytywnie na ciśnienie krwi, obniżają poziom cholesterolu. Karate Kyokushin przynosi pozytywne efekty dla zdrowia psychicznego i osobowości:
– ćwiczenia uczą skupienia i koncentracji na jednym zadaniu w danym momencie, ułatwia radzenie sobie ze stresem,
– zwiększają pewność siebie i budują poczucie własnej wartości, co jest ważne również w przypadku dzieci, szczególnie tych, które mogłyby być narażone na agresywne zachowania w środowisku rówieśników,
– dzieci uczą się wytrwałości i uporu w dążeniu do celu, są często liderami w swoich grupach, są bardziej odporne na różnego rodzaju pokusy i namowy kolegów czy koleżanek, które mogłyby się skończyć nałogami.   

Nasz klub umożliwia swoim członkom nie tylko podnoszenie sprawności fizycznej i umiejętności sportowych, ale również potwierdzanie zdobytych umiejętności poprzez egzaminy na wyższe stopnie w karate. Swoim członkom klub stwarza możliwość udziału w rywalizacji sportowej, w różnego rodzaju zawodach sportowych. Trenujący w klubie mają możliwości udziału w seminariach i obozach sportowych oraz w rywalizacji sportowej w zawodach rangi regionalnej, ogólnopolskiej oraz międzynarodowej – w Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Europy, a nawet w Mistrzostwach Świata.

Treningi prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę trenerską, posiadającą stosowne uprawnienia oraz bogaty dorobek trenerski i sportowy. ARS Klub Kyokushinkai jest jedynym klubem działającym na terenie miasta Limanowa i powiatu limanowskiego zrzeszonym i posiadającym licencję Polskiego Związku Karate oraz Małopolskiego Okręgowego Związku Karate.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w wieku od 6 lat do 106 lat
Informacja pod nr. telefonu: 606-820-255.
Osu!

Karate Kyokushin Kraków

Karate Kyokushin Kraków

Karate Kyokushin Limanowa

Karate Kyokushin Limanowa

Karate Kyokushin Laskowa

Karate Kyokushin Laskowa

Karate Kyokushin Słopnice

Karate Kyokushin Słopnice