Letni obóz karate Kyokushin – Dąbkowice 2011

W dniach 04 – 15.07.2011r., w miejscowości Dąbkowice odbył się Letni Obóz Karate Kyokushin, którego organizatorem był Gubiński Klub Kyokushin Karate. Obóz prowadzony był w oparciu o metody szkoleniowe stosowane w Polsce, Holandii i Japonii przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską w składzie:

  • Krzysztof Dubiel – 3 dan (Gubin)
  • Ireneusz Dąbrowicz – 2 dan (Nowa Sól)
  • Grzegorz Popiołek – 1 dan (Zakopane)
  • Waldemar Leśniewski – 1 dan (Nowa Sól)
  • Bogusław Surowiec – 1 dan (Ełk)

W tegorocznym obozie uczestnicy mieli możliwość doskonalenia swoich umiejątności w zakresie kihon, kata i kumite ale również judo, samoobrony i boksu. Poza tym dla uczestników obozu organizowane były wycieczki, kąpiele w morzu, plażowanie, gry i zabawy sportowe oraz ogniska i dyskoteki. Na koniec obozu odbyła sie uroczysta Sayonara połączona z wręczeniem okolicznościowych pamiątek.

W obozie uczestniczyli czterej młodzi karatecy z ARS: Michał Czaja, Maciej Ładoś, Filip Ociepka oraz Ryszard Płachta.

Całej czwórce gratulujemy właściwej postawy podczas całego obozu oraz godnego reprezentowania klubu. Szczególne gratulacje dla Michała Czaja, który wygrał główną nagrodę tegorocznego obozu – aparat fotograficzny.

Mamy nadzieję, że to dobry znak na nowy sezon 2011/2012 i Michał bedzie miał okazję by wykorzytać aparat do uwiecznienia sukcesów swoich oraz pozostałych zawodników ARS.

Bardzo dziekujemySensei Grzegorzowi Popiołkowi z Tarzańskiego Klubu Karate Kyokushin za udostępnienie zdjęć z obozu oraz za sprawowanie opieki nad limanowskimi dziećmi.

Osu!