Międzynarodowy Turniej Cheerleaders “Cheermania 2017” Zabrze.

Limanowskie Cheerlederki na turnieju międzynarodowym w Zabrzu!

Dnia 10 czerwca br. ponad 650 uczestników z całej Polski i zagranicy min. z Czech i Białorusi, przyjechało do Zabrza na VI Międzynarodowy Turniej Cheerleaders “Cheermania 2017”. Impreza odbyła się w Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. Matejki. Na parkiecie zmierzyły się polskie i zagraniczne drużyny startujące w nowych dywizjach tanecznych i akrobatycznych. 

Podczas imprezy można było się przekonać, że cheerleading to coś więcej niż tylko pompony. Były akrobacje, piramidy, wyrzuty i pokazy wspaniałych technik tańca.

Zawodników oceniało jury z największej organizacji cheerleaders na świecie: International Cheer Union! To najlepsi specjaliści, którzy sędziują podczas Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata. Do rywalizacji z najlepszymi przystąpiły cheerleaderki ARS Limanowa.

Podopieczne Anny Mordarskiej Sukiennik i Karoliny Postrożny reprezentowały barwy klubu i miasta Limanowa w wielu kategoriach na samym podium:

Kat. HIGH KICK (Junior), I miejsce – J. Stach, N. Wigura, M. Puch, O. Gawlik, P. Postrożny, W. Piotrowska.

Kat. STUNT ALL GIRL lv. 5 (Junior), II miejsce – M. Bieda, J. Stach, J.Bujak, G.Pietryga, O.Gawlik.

Kat. STUNT ALL GIRL lv. 3 (Junior młodszy), III miejsce – J. Bujak, J. Mrożek, P.Postrożny, M. Puch, W. Piotrowska.

Kat. FREESTYLE POM (Junior), III miejsce – J.Stach, J. Bujak, M. Bieda, M. Puch, K. Twaróg, N. Wigura, M. Leśniak, G. Pietryga, O. Lesiecka, P. Postrożny, E. Hybel, A. Odziomek.

Kat. ACRO SOLO, I miejsce – Martyna Puch.

Limanowskie tancerki mimo sporej tremy i wielkich emocji, wynikających z udziału w prestiżowej imprezie oraz dużej konkurencji zaprezentowały się bardzo dobrze.

Dzięki dużej pracy, codziennych treningów i godzin spędzonych przy przygotowaniach, efekty są ogromne i satysfakcjonujące. Po tym tak ważnym dla naszego klubu wydarzeniu, jesteśmy zacięcie gotowe i zmotywowane do dalszej pracy oraz zdobywania dalszych miejsc na podium! – komentują dziewczyny z klubu ARS Limanowa.

VI Międzynarodowy Turniej Cheerleaders

VI Międzynarodowy Turniej Cheerleaders

 

VI Międzynarodowy Turniej Cheerleaders

VI Międzynarodowy Turniej Cheerleaders

VI Międzynarodowy Turniej Cheerleaders

VI Międzynarodowy Turniej Cheerleaders