I Młodzieżowy Turniej o Puchar Burmistrza Biecza

21 medali zdobyli limanowscy zawodnicy w sobotę podczas I Młodzieżowego Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Biecza.

Organizatorem zawodów był Jasielski Klubu Karate Kyokushin – filia w Bieczu, prowadzona przez sensei Leszka Ptaka (2 dan). Sędzią głównym zawodów był sensei Tadeusz Krygowski (4 dan).Zawody, w których rywalizowało blisko 100 młodych karateka m.in. z Jasła, Frysztaka, Kołaczyc, Biecza, Zakopanego oraz Limanowej rozgrywano w dwóch konkurencjach KATA i KUMITE.

Bardzo dobrze na tatami w Bieczu wypadli młodzi karatecy z Limanowej. Podopieczni sensei Arkadiusza Sukiennika (2 dan) i Roberta Dziedzica (1 dan) z sekcji karate kyokushin “ARS” działającej w ZSS nr 3 w Limanowej  prezentując wysoki poziom sportowy zarówno w konkurencji KATA i KUMITE zdobyli łącznie 21 medali, w tym 5 złotych, 5 srebrnych i 11 brązowych.

Zawodnicy z Limanowej, którzy zajęli miejsca na podium w swoich kategoriach wiekowych i wagowych: