Ognisko na zakończenie roku szkolnego dla członków i sympatyków Klubu – 26.06.2015r.

Zapraszamy wszystkie członkinie i członków naszego, ich rodziców oraz osoby wspierające i zaprzyjaźnione z naszym klubem do udziału w dorocznym ognisku na zakończenie roku szkolnego.

Oto szczegóły:
Miejsce: górna stacja wyciągu narciarskiego na Łysej Górze
Data: 26.06.2015
Godzina rozpoczęcia: 17:00
Godzina zakończenia: 22:00

Wstępny program:

Ognisko rozpocznie się o godzinie 17:00. Dojazd we własnym zakresie. Jedzenie oraz soki będą na miejscu. Po zebraniu się wszystkich uczestników zaczną się grupowe lub indywidualne pokazy kabaretowe przygotowane przez dzieci i młodzież (obowiązkowo). Dla 3 najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe. Następnie będzie chwila przerwy na posiłek. Będą również organizowane gry i zabawy np. chowany, wyścigi, przeciąganie liny i inne rywalizacje drużynowe. Zakończenie imprezy przewidywanie jest około godziny 22:00.Serdecznie zapraszamy także rodziców nie tylko na uczestniczenie w ognisku, ale też na udział w konkursach wraz z dziećmi.

Głównymi koordynatorkami tegorocznego ogniska są senpai: Julia Adamczyk, Renata Sukiennik, Aleksandra Kopka, Emilia Poręba i Angelika Biedroń, którym już dziś dziękujemy za zaangażowanie i podjęcie się organizacji ogniska.

Swoją obecność w imprezie proszę potwierdzić najpóźniej do dnia 12.06.2015r sensei Arkadiuszowi Sukiennikowi.

Zapraszamy, Osu!

Ps.
Uwaga propozycja dla TWARDZIELI: spotykamy się przed ogniskiem – ok 16:00 przy dolnej stacji by urządzić sobie ostatni trening przed wakacjami i pokonać bodaj 550 schodów pod górę, do górnej stacji wyciągu narciarskiego.

OSU!