Pokaz ARS Klub Kyokushinkai – festyn charytatywny

W dniu 22 czerwca br. na stadionie MKS Limanovia odbył się festyn pn. „Zobacz lato przez niebieskie okulary”. Organizatorami imprezy był Powiat Limanowski, Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie, MKS Limanovia, Związek Limanowian oraz IPA Region Limanowa. Patronat honorowy nad imprezą objął Wojewoda Małopolski, Marszałek Województwa Małopolskiego, Starosta Limanowski oraz Małopolski Komendant Wojewódzki Policji i IPA Region Małopolski.

Festyn połączony był ze zbiórką oraz licytacjami, z których dochód przeznaczono na rehabilitację i leczenie chorych dzieci.  Zbierano na leczenie:  Kubusia Dąbrowskiego, a także rehabilitację Julki Żołny i Mateusza Kunickiego. Licytowano m.in. koszulkę Kuby Błaszczykowskiego, Wisły Kraków z autografami piłkarzy, przedmioty przekazane przez Dariusza Michalczewskiego – Złota Rękawica z Hamburga, mini rękawice bokserskie, albumy z wpisem Mistrza.

Nie zabrakło licznych atrakcji dla zgromadzonej na stadionie publiczności. Jedną z nich był pokaz w wykonaniu dziewcząt z sekcji Cheerleaders oraz członków sekcji Karate Kyokushin naszego klubu. Poniżej kilka zdjęć z pokazu.

Pokaz ARS Klub Kyokushinkai - festyn charytatywny

Pokaz ARS Klub Kyokushinkai – festyn charytatywny