Wielkie święto Karate Kyokushin w Limanowej.
VII Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży ONE WORLD ONE KYOKUSHIN – Limanowa 2017.

Już 17 czerwca 2017r. w hali sportowej przy ZS nr 1 przy ul. Piłsudskiego 81 w Limanowej odbędzie się siódma edycja Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży ONE WORLD ONE KYOKUSHIN, którego pomysłodawcą i organizatorem jest sensei Arkadiusz Sukiennik i kierowany przez niego klub sportowy ARS Klub Kyokushinkai – Limanowa.

W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich ten uważany za największy w Polsce, a nawet w Europie turniej karate kyokushin dla dzieci i młodzieży przyciągnął do Limanowej bardzo liczne grono młodych karateków z kraju i z zagranicy.

Tym razem na limanowskim tatami, w myśl idei ONE WORLD ONE KYOKUSHIN, w konkurencjach kata i kumite rywalizować będzie ponad 500 młodych karateków z 56 klubów z Polski, Austrii, Białorusi, Czech, Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii i Rosji reprezentujących największe światowe organizacje Kyokushin Karate. Ciekawostką jest, że w tym roku do udziału w turnieju zgłosili się zawodnicy z Pakistanu i Japonii. Z uwagi na względy finansowe i organizacyjne ich zgłoszenie nie zostało przyjęte.

Tegoroczny VII Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży ONE WORLD ONE KYOKUSHIN realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Współorganizatorami turnieju są: Starostwo Powiatowe w Limanowej i Urząd Miasta Limanowa.

Honorowy patronat nad turniejem objęli:

  • Pan Wiesław Janczyk – Poseł na Sejm RP,

  • Pan Józef Leśniak – Poseł na Sejm RP,

  • Pan Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego,

  • Pani Urszula Nowogórska – Przewodnicząca Sejmiku Województwa Małopolskiego,

  • Pan Jan Puchała – Starosta Limanowski,

  • Pan Władysław Bieda – Burmistrz Miasta Limanowa,

  • Shihan Andrzej Drewniak – Wiceprezes Polskiego Związku Karate, Sekretarz Generalny Kyokushin World Federation,

  • Pan Jarosław Pachut – Prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji (IPA)-Region Limanowa,

Patronat medialny sprawują: TVP O/Kraków, Radio Kraków, Gazeta Krakowska, Echo Limanowskie, MałopolskieTV, Limanowa.in.

To wspaniałe wydarzenie nie byłoby możliwe bez wsparcia sponsorów, którymi są:Starostwo Powiatowe w Limanowej, Urząd Miasta Limanowa, Urząd Gminy Limanowa oraz firmy: JONIEC, PDM LIMDROG, UCHACZ, JACEK WÓJCIK, MEBLOMET, PAK-FOL, FABER SPORT, WASMED, PARTNER, ELECTRICAL, ELEKTRET, Bank Spółdzielczy w Limanowej, Zakład Stolarski KORNIK, ABRA, KULINAR, Szpital Powiatowy w Limanowej, FOTO POLA, BROWARS, TYMBARK.

Rozpoczęcie rywalizacji sportowej planowane jest na godzinę 930, natomiast oficjalne otwarcie zostało zaplanowane na 1430. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Limanowej na trybuny hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Limanowej i kibicowania młodym adeptom Karate Kyokushin. Wstęp wolny.

Zapraszamy!

https://www.youtube.com/watch?v=Tyw46ZsBaVw

“Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego”

 

One World One Kyokushin 2017

One World One Kyokushin 2017

One World One Kyokushin 2017

One World One Kyokushin 2017