Witamy po wakacjach !

Witamy po wakacjach Wszystkich Członków naszego Klubu, ich rodziców oraz naszych sympatyków. Mamy nadzieję, że tegoroczne wakacje upłynęły Wam radośnie i bezpiecznie. Mamy również nadzieję, iż okres wakacji pozwolił Wam wypocząć i że pełni sił i zapału do nauki i treningu spotkamy się już w pierwszych dniach września 2015r w naszych salach treningowych w ZSS nr 3 w Limanowej i w ZS w Laskowej. Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu chcemy podzielić się z Wami dobrą wiadomością dla naszego klubu. Otóż właściciel firmy JONIEC – Pan Mieczysław Joniec zdecydował się objąć swoim mecenatem nasz klub.

Firma JONIEC to wiodący producent ogrodzeń betonowych w Polsce. Początki działalności firmy sięgają lat osiemdziesiątych XX wieku. Od ponad dwudziestu lat firma JONIEC opracowuje własne nowatorskie projekty i wdraża je do produkcji kładąc główny nacisk na modernizację i nowoczesność oraz wysoki standard swoich produktów. Doświadczenie, wiedza i dbałość o wysoką, jakość produktów skutkowały tym, że firma JONIEC zdobyła nie tylko zaufanie klientów, lecz także wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Firma JONIEC jest znana ze swojego zamiłowania do sportu. Od lat promuje i sponsoruje zawodników i drużyny sportowe zwłaszcza dyscyplin motorowych, ale również inne.

W przeszłości firma Pana Mieczysława Jońca wspierała działalność ARS Klub Kyokushinkai głównie w związku z organizacją turniejów Karate Kyokushin „One World One Kyokushin”. Z dniem 1 września 2015r. Pan Mieczysław Joniec zdecydował się objąć swoim mecenatem i wspierać działalność naszego klubu w sposób bardziej długofalowy. Tym samym ARS Klub Kyokushinkai dołączył do grupy JONIEC Team (www.joniec-team) – elitarnego grona sportowców i klubów sportowych wspieranych przez firmę JONIEC.

Idea, jaka przyświeca Karate Kyokushin to pokonywanie granic – granic ludzkich możliwości tak w sensie fizycznym jak i psychicznym. Ta idea wydaje się być bliska z hasłem, jakie przyświeca firmie JONIEC – „wyznaczamy nowe granice”, dlatego dziękując Panu Mieczysławowi Jońcowi za jego przychylność w stosunku do naszego klubu pragniemy zapewnić w imieniu członków ARS Klub Kyokushinkai, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy by w zamian za okazaną naszemu klubowi pomoc promować markę JONIEC między innymi poprzez zajmowanie możliwie najwyższych lokaty podczas zawodów w kraju i zagranicą.

Dziękujemy, Osu!

Zarząd ARS Klub Kyokushinkai

joniec_logo poziom