Zawodnicy Ars Klub Kyokushinkai wyróżnieni

Zawodnicy Ars Klub Kyokushinkai wyróżnieni przez władze Miasta i Powiatu

W dniu 30 grudnia 2013 roku odbyła się LVIII Sesji Rady Miasta Limanowa, podczas której za wybitne osiągnięcia sportowe oraz promocję Miasta Limanowa na arenie krajowej i międzynarodowej uroczyście wyróżniono i nagrodzono zawodniczki naszego klubu: Aleksandrę Kopka, Aleksandrę Kurek i Renatę Sukiennik – medalistki XXVII Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin, które odbyły się w Legnicy, w dniach 29-30.11.2013r.

 

Wyróżnienie dla zawodników Ars Klub Kyokushinkai

Wyróżnienie dla zawodników Ars Klub Kyokushinkai

 

Nasze zawodniczy otrzymały z rąk Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedy oraz Przewodniczącej Rady Miasta Ireny Gronickiej listy gratulacyjne oraz nagrody rzeczowe. Listy gratulacyjne zostały wręczone również rodzicom naszych medalistek oraz trenerowi sensei Arkadiuszowi Sukiennikowi.

Medale zdobyte przez nasze zawodniczki w tegorocznych ME (jeden srebrny i dwa brązowe) były najcenniejszymi medalami z 80-ciu, jakie w 2013 roku zdobyli zawodnicy ARS Klub Kyokushinkai. Miejmy nadzieję, że dobra passa rozpoczęta w 2012 roku przez Andrzeja Mrożka, który podczas ME w Saragossie zdobył srebrny
i brązowy medal będzie kontynuowana również w 2014 r.

Warto również wspomnieć, że kilka dni wcześniej – 16 grudnia 2013 roku nieco starsi  zawodnicy ARS Klub Kyokushinkai: Julia Adamczyk i Jakub Gaik znaleźli się w gronie osób, które z rąk Pana Jana Puchały – Starosty Limanowskiego otrzymały stypendia sportowe za wybitne osiągnięcia sportowe.

Wszystkim członkom naszego klubu, zawodnikom, rodzicom oraz sympatykom życzymy Szczęśliwego 2014 Roku!

źródło:

http://www.miasto.limanowa.pl/pl/4906/11304/limanowscy-karatecy-wyroznieni-podczas-sesji-rady-miasta.html

http://www.powiat.limanowa.pl/pl/1631/20505/stypendia-sportowe-od-starosty-limanowskiego.html