Treningi Karate Kyokushin i Samoobrony

ARS KLUB KYOKUSHINKAI
zaprasza
wszystkich zainteresowanych w wieku od 6 do 106 lat
na treningi KARATE KYOKUSHIN I SAMOOBRONY.

ARS Klub Kyokushinkai dla dzieci od 6-go roku życia proponuje zajęcia sportowo-rekreacyjne Karate Kyokushin z elementami samoobrony, które podnoszą ich sprawność fizyczną, umożliwiają pokonywanie własnych słabości oraz rywalizację wśród rówieśników w duchu Fair Play. Dla młodzieży i dorosłych prowadzimy treningi Kyokushin Karate oraz samoobrony.

Systematyczna praca pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów wpływa na poprawę zdrowia i kształtowanie pozytywnych cech charakteru dzieci i młodzieży oraz pozwala nabrać im pewności siebie i prawidłowych nawyków dotyczących aktywnego spędzania wolnego czasu w przyszłości.

Klub umożliwia również stałe podnoszenie swoich umiejętności i zdobywanie wyższych stopni (pasów) na egzaminach. Dla zainteresowanych ARS Klub Kyokushinkai stwarza możliwość rywalizacji sportowej na turniejach wewnątrzklubowych i międzyklubowych. Najzdolniejszym stwarza możliwości rywalizacji sportowej na turniejach i zawodach krajowych oraz międzynarodowych. Mimo, iż ARS Klub Kyokushinkai istnieje stosunkowo krótko – jego początki sięgają roku 2008 to wychowankowie Klubu zdobywali już medale podczas wielu zawodów ogólnopolskich, w tym Pucharu Polski, Mistrzostw Polski i Mistrzostw Europy.

Prowadzone przez Klub zajęcia obok ćwiczeń specjalistycznych mają również na celu poprawę ogólnej kondycji fizycznej z jednoczesną dbałością o rozwój pozytywnych cech charakteru, w zgodzie z powszechnie rozumianą etyką.

Prawdziwie rodzinna atmosfera panująca w Klubie, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego ćwiczącego to między innymi cechy, jakie wyróżniają stowarzyszenie ARS KLUB KYOKUSHINKAI. Dlatego każdy zainteresowany znajdzie w tym Klubie coś dla siebie, coś co pozwoli mu spełnić swoje marzenia, zadbać o zdrowie, kondycję fizyczną i psychiczną.

Pierwszy trening w roku szkolnym 2013/2014:

  • sekcja w Limanowej – 03.09.2013, godz. 18:00 – sala gimnastyczna ZSS nr 3 ul. Jordana 3 („Trójka”).
  • sekcja w Laskowej – poniedziałki i czwartki w godzinach 17:30 – 18:30 i 18:30 – 20:00 – sala gimnastyczna ZS w Laskowej.

PRZYJDŹ, ZOBACZ, ZACZNIJ TRENOWAĆ –
Z NAMI POZNASZ KARATE, WZMOCNISZ CIAŁO I UMYSŁ!

Zapraszamy!

ARS zapisy 2013/2014

ARS zapisy 2013/2014